Martyna & Eryk
Początek grudnia to chyba ostatni dzwonek, żeby w końcu pokazać Wam całą sesję Martyny i Eryka, czyli projekt Before "I do" Wedding Planner, zrealizowany w opuszczonej szklarni pod Krakowem.

Początek grudnia to chyba ostatni dzwonek, żeby w końcu pokazać Wam całą sesję Martyny i Eryka, czyli projekt Before “I do” Wedding Planner, zrealizowany w opuszczonej szklarni pod Krakowem.

Co prawda z małym poślizgiem czasowym, bo jadąc samochodem na sesję widzieliśmy, jak jesienne słońce dosłownie ucieka przed nami, ale udało nam się dotrzeć na miejsce w chwili, kiedy wnętrze szklarni zalewały złote promienie zachodzącego słońca – mam nadzieję, że w pełni je wykorzystaliśmy!

A fotografowaliśmy aż do samego wieczora, aż w szklarni zrobiło się totalnie ciemno (i strasznie! 😄). To niesamowite, że światło słoneczne potrafi tak zaczarować nawet najmniej fotogeniczne miejsce, tworząc magiczną scenerię, a w chwili gdy go zabraknie, momentalnie robi się szaro, ponuro, a miejsce w ogóle nie przypomina tego sprzed kilku chwil…

Mam nadzieję, że sesja z moją ulubioną porą roku (choć wiosnę też kocham mocno!) w roli głównej Wam się spodoba!

Pomysł i organizacja sesji: Before “I do” Wedding Planner

Kwiaty: Las Home Flowers

Dekoracje: DRIMTIM Wypożyczalnia Dekoracji

Papeteria: Amelia – wedding.pl

Słodkości: Pastry laboratory

next one

Azar & Mohammad