Azar & Mohammad
ak to jest robić zdjęcia w Iranie? Irańskiej parze? Można czy nie można? Czy jest bezpiecznie? Co z tymi włosami? Trzeba zakrywać czy nie?

Jak to jest robić zdjęcia w Iranie? Irańskiej parze? Można czy nie można? Czy jest bezpiecznie? Co z tymi włosami? Trzeba zakrywać czy nie?

Iran to kraj sprzeczności, kraj inny niż Polska. Pomijając już różnice językowe i najprostszą z możliwych rzecz, że nie zawsze wiedzieliśmy o co nam chodzi, bo zarówno mój perski, jak i ich angielski daleki jest od ideału… Było to dla mnie niemałe wyzwanie. I chyba dla Azar i Mohammada również!

No bo jak zrobić romantyczne zdjęcia, kiedy pocałunki i czułości w miejscach publicznych (a przecież instagram jest takim również) są tam zakazane, kiedy dziewczyna nie może pokazać swoich włosów obcym mężczyznom, no i wreszcie kiedy właściciel pola, które wybraliśmy jako naszą miejscówkę zupełnie jest zachwycony naszym wyborem? 😄

Chyba daliśmy radę! Zapraszam Was do obejrzenia efektów naszych językowo-kulturowo-fotograficznych zmagań, po których zostały nam super wspomnienia, całkiem fajne zdjęcia, no i bardzo miła znajomość!

 

next one

Agnieszka & Janusz